Nyt uusiin autoihin sekä erään vaihtoautoja rahoituskorko 0,5% + kulut! Nyt erään autoja rahoituskorko 0,5% + kulut!

Hallinto

Autokeskuksen hallinto

Autokeskus Oy - Johtoryhmä

 

Karri Koskinen, Toimitusjohtaja
p. 040 709 0849, karri.m.koskinen@autokeskus.fi

Harri Turunen, Myyntijohtaja, vaihtoautot
p. 0400 511 246, harri.turunen@autokeskus.fi

Jyrki Lähde, Myyntijohtaja, jälkimarkkinointi
p. 040 041 9441, jyrki.lahde@autokeskus.fi

Tapio Pallasvirta, Markkinointijohtaja
p. 050 414 7421, tapio.pallasvirta@autokeskus.fi

Mika Huhtamaa, Johtaja, yritysmyynti
p. 0400 270 666, mika.huhtamaa@autokeskus.fi

Harri Vuorialho, Business Controller
p. 040 829 9790, harri.vuorialho@autokeskus.fi

 

Ari Koskinen, Autotalonjohtaja (Konala)
p. 040 504 4225, ari.koskinen@autokeskus.fi

Tero Pulkkinen, Autotalonjohtaja (Airport)
p. 050 407 8339, tero.pulkkinen@autokeskus.fi

Marko Ilonen, Autotalonjohtaja (Tampere)
p. 050 388 9961, marko.ilonen@autokeskus.fi

Jari Virtanen, Autotalonjohtaja (Raisio & Hämeenlinna)
p. 0400 533 762, jari.virtanen@autokeskus.fi