TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Yritysmyynnin yhteystiedot

Meillä Autokeskuksessa yritysautopäättäjiä palvelevat keskitetty yritysmyynti ja toimipisteissämme työskentelevät yritysmyyjät.

Autamme yritystäsi niin strategisissa autoiluun liittyvissä asioissa kuin yksittäisessä auton hankinnassa. Suunnittelemme yrityksellesi mielellämme puitesopimuksen, jolla saat juuri ne palvelut, joita sinun yrityksesi tarvitsee. Keskittämällä voit saada etuja mm. huolloissa, korjauksissa, pesupalveluissa ja sijaisautopalveluissa.

Tutustu palveluvalikoimaamme sähköisessä esitteessämme: Klikkaa tästä

Ota yhteyttä, kerromme mielellämme lisää:

Pekka Hilden
Pekka Hilden Avainasiakaspäällikköpekka.hilden@autokeskus.fi
050 552 3243
Kimmo Koskinen
Kimmo Koskinen BMW Key Account Managerkimmo.koskinen@autokeskus.fi
040 450 4111
Patrick Lindholm
Patrick Lindholm Avainasiakaspäällikköpatrick.lindholm@autokeskus.fi
0447584459
Jan Riska
Jan Riska BMW Key Account Managerjan.riska@autokeskus.fi
040 450 4168
Mauri Särkinen
Mauri Särkinen Myyntijohtaja, hyötyajoneuvotmauri.sarkinen@autokeskus.fi
0400 943 655
Pinja Torri
Pinja Torri Avainasiakaspäällikkö, Yritysmyyntipinja.torri@autokeskus.fi
050 380 9798
Lotta Turunen
Lotta Turunen Yritysmyyntipäällikkö (vanhempainvapaalla)lotta.turunen@autokeskus.fi
040 647 1340
Sari Vepsäläinen
Sari Vepsäläinen Yritysmyyntijohtajasari.vepsalainen@autokeskus.fi
050 535 1212

 

Kaikissa yrityksenne autoiluun liittyvissä asioissa sinua palvelevat:

Autokeskus Oy Airport

Teppo Särmäkari
Teppo Särmäkari Yhteyspäällikkö, yritysmyynti, Hanselteppo.sarmakari@autokeskus.fi
020 506 5383


Autokeskus Oy Konala

Mika Peltokoski
Mika Peltokoski Yhteyspäällikkö, yritysmyynti,mika.peltokoski@autokeskus.fi
020 506 5293


Autokeskus Oy Tampere

Pekka Hilden
Pekka Hilden Avainasiakaspäällikköpekka.hilden@autokeskus.fi
050 552 3243

Yhteys yritysmyyntiin

Autopäättäjä, lähetä tietosi, otamme yhteyttä.