Yritysmyynnin yhteystiedot

Meillä Autokeskuksessa yritysautopäättäjiä palvelevat keskitetty yritysmyynti ja toimipisteissämme työskentelevät yritysmyyjät.

Autamme yritystäsi niin strategisissa autoiluun liittyvissä asioissa kuin yksittäisessä auton hankinnassa. Suunnittelemme yrityksellesi mielellämme puitesopimuksen, jolla saat juuri ne palvelut, joita sinun yrityksesi tarvitsee. Keskittämällä voit saada etuja mm. huolloissa, korjauksissa, pesupalveluissa ja sijaisautopalveluissa.

Tutustu palveluvalikoimaamme sähköisessä esitteessämme: http://www.esitteemme.fi/autokeskus/WebView/

Ota yhteyttä, kerromme mielellämme lisää:

Sarianna Hietala
Sarianna Hietala Avainasiakaspäällikkösarianna.hietala@autokeskus.fi
020 506 5439
Mika Huhtamaa
Mika Huhtamaa Yritysmyyntijohtajamika.huhtamaa@autokeskus.fi
0400 270 666
Kimmo Koskinen
Kimmo Koskinen BMW Key Account Managerkimmo.koskinen@autokeskus.fi
020 506 5471
Jan Riska
Jan Riska BMW Key Account Managerjan.riska@autokeskus.fi
020 506 5527
Marja Rossi
Marja Rossi Avainasiakaspäällikkö, Yritysmyyntimarja.rossi@autokeskus.fi
040 166 3981
Mauri Särkinen
Mauri Särkinen Myyntijohtaja, yritysautot ja hyötyajoneuvotmauri.sarkinen@autokeskus.fi
0400 943 655
Lotta Turunen
Lotta Turunen Yritysmyyntipäällikkölotta.turunen@autokeskus.fi
020 506 5438
Sari Vepsäläinen
Sari Vepsäläinen Yritysmyyntipäällikkösari.vepsalainen@autokeskus.fi
050 535 1212

 

Kaikissa yrityksenne autoiluun liittyvissä asioissa sinua palvelevat:

Autokeskus Oy Airport

Teppo Särmäkari
Teppo Särmäkari Yhteyspäällikkö, yritysmyyntiteppo.sarmakari@autokeskus.fi
020 506 5383


Autokeskus Oy Konala

Mika Peltokoski
Mika Peltokoski Yhteyspäällikkö, yritysmyyntimika.peltokoski@autokeskus.fi
020 506 5293


Autokeskus Oy Tampere

Pekka Hilden
Pekka Hilden Yhteyspäällikkö, yritysmyyntipekka.hilden@autokeskus.fi
020 506 5433


Autokeskus Oy Hämeenlinna

Jan Riska
Jan Riska BMW Key Account Managerjan.riska@autokeskus.fi
020 506 5527


Autokeskus Oy Raisio

Marja Rossi
Marja Rossi Avainasiakaspäällikkö, Yritysmyyntimarja.rossi@autokeskus.fi
040 166 3981

Yhteys yritysmyyntiin

Autopäättäjä, lähetä tietosi, otamme yhteyttä.