TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Hämeenlinna

Uusien autojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Hämeenlinna
Uhrikivenkatu 11
13130 Hämeenlinna

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 26.5.2022: suljettu (Helatorstai)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Hämeenlinna

Tutustu BMW-mallistoon tai soita BMW-myynti Hämeenlinna puh. 020 506 5181
Siirry Toyota-sivuillemme tai soita Toyota-myynti Hämeenlinna puh. 020 506 5033

BMW-myynti Hämeenlinna

Matti Oittinen ENG, FIN
Matti Oittinen Myyntipäällikkö matti.oittinen@autokeskus.fi
020 506 5585
Jonne Vinkki ENG, FIN
Jonne Vinkki Automyyjä, yritys- ja yksityisasiakkaat jonne.vinkki@autokeskus.fi
020 506 5132
Aku Friberg ENG, FIN
Aku Friberg Automyyjä aku.friberg@autokeskus.fi
020 506 5322

Toyota-myynti Hämeenlinna

Mikko Leinonen ENG, FIN
Mikko Leinonen Automyyjä mikko.leinonen@autokeskus.fi
020 506 5676
Mikko Moilanen ENG, FIN
Mikko Moilanen Automyyjä mikko.moilanen@autokeskus.fi
020 506 5658
Petri Ahovalli
Petri Ahovalli Myyntipäällikkö petri.ahovalli@autokeskus.fi
020 506 5015
Seppo Bremer ENG, FIN
Seppo Bremer Automyyjä seppo.bremer@autokeskus.fi
020 506 5017
Pertti Lahti FIN
Pertti Lahti Automyyjä pertti.lahti@autokeskus.fi
020 506 5646

Toimipisteen ajankohtaiset