TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

FordStore Autokeskus Konala

Ford-myynti Helsinki

Yhteystiedot

FordStore Autokeskus Konala
Ristipellontie 5
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Autokeskus FordStore on täysin uusi tapa kokea ja ostaa Ford.

Rennossa ja interaktiivista teknologiaa hyödyntävässä FordStore-liikkeessä voit tutustua Ford-ajoneuvoihin sekä niihin liittyviin hyödyllisiin palveluihin ja valita niistä sopivat itsellesi.

Seuraa meitä nyt Instagramissa @fordstorekonala

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-14
  • su suljettu

Ford-myynti Helsinki

020 506 5172

Lisätietoa toimipisteestä

FordStore Autokeskus Konala

Ford-myynti Helsinki
Tutustu Ford-mallistoon tai soita Ford-myynti Helsinki puh. 020 506 5172

Ford-myynti Helsinki

Jarkko Nurmela ENG, FIN
Jarkko Nurmela Automyyjä jarkko.nurmela@autokeskus.fi
020 506 5091
Teemu Jokinen ENG, FIN
Teemu Jokinen Automyyjä teemu.jokinen@autokeskus.fi
020 506 5486
Otto Viherto ENG, FIN
Otto Viherto Automyyjä otto.viherto@autokeskus.fi
020 506 5823
Katariina Gangal ENG, FIN
Katariina Gangal Automyyjäharjoittelija katariina.gangal@autokeskus.fi
020 506 5681
Mika Karisvuo FIN
Mika Karisvuo Myyntipäällikkö (Lomalla 2.8.-15.8.) mika.karisvuo@autokeskus.fi
020 506 5364
Johanna Peltola ENG, FIN
Johanna Peltola Automyyjä johanna.peltola@autokeskus.fi
020 506 5474

Toimipisteen arvostelut

Arvion perusteella

Toimipisteen ajankohtaiset