FordStore Autokeskus Konala

Ford-myynti Helsinki

Yhteystiedot

FordStore Autokeskus Konala
Ristipellontie 5
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Autokeskus FordStore on täysin uusi tapa kokea ja ostaa Ford.

Rennossa ja interaktiivista teknologiaa hyödyntävässä FordStore-liikkeessä voit tutustua Ford-ajoneuvoihin sekä niihin liittyviin hyödyllisiin palveluihin ja valita niistä sopivat itsellesi.

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 31.10.2020: suljettu (Pyhäinpäivä)

Ford-myynti Helsinki

020 506 5172

Lisätietoa toimipisteestä

FordStore Autokeskus Konala

Ford-myynti Helsinki
Tutustu Ford-mallistoon tai soita Ford-myynti Helsinki puh. 020 506 5172

Ford-myynti Helsinki

Mika Karisvuo FIN
Mika Karisvuo Myyntipäällikkö mika.karisvuo@autokeskus.fi
020 506 5364
Lauri Turunen ENG, FIN
Lauri Turunen Vignale-asiakkuuspäällikkö, Automyyjä lauri.turunen@autokeskus.fi
020 506 5376
Johanna Peltola ENG, FIN
Johanna Peltola Automyyjäharjoittelija johanna.peltola@autokeskus.fi
020 506 5474
Ehsan Salarvand ENG, FIN
Ehsan Salarvand Automyyjä ehsan.salarvand@autokeskus.fi
020 506 5329
Teemu Jokinen ENG, FIN
Teemu Jokinen Automyyjäharjoittelija teemu.jokinen@autokeskus.fi
020 506 5486
Otto Viherto ENG, FIN
Otto Viherto Automyyjä otto.viherto@autokeskus.fi
020 506 5823

Toimipisteen arvostelut

Arvion perusteella

Toimipisteen ajankohtaiset