TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

FordStore Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

FordStore Autokeskus Konala
Ristipellontie 5
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

FordStore Konalan yhteydestä osoitteesta Ristipellontie 5 löydät kaikki Ford-vaihtoautomme saman katon alta. Tervetuloa tutustumaan Suomen suurimpaan käytettyjen Fordien myymälään!

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 6.12.2021: suljettu (Itsenäisyyspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

FordStore Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti
Katso vaihtoautot tai soita Vaihtoautomyynti Konala puh. 020 506 5173

Vaihtoautomyynti Konala

Oscar Jokinen ENG, FIN, SVE
Oscar Jokinen automyyjä oscar.jokinen@autokeskus.fi
0205065019
Tuure Vuori ENG, FIN
Tuure Vuori Automyyjä tuure.vuori@autokeskus.fi
020 506 5677
Jarkko Nurmela ENG, FIN
Jarkko Nurmela Automyyjä jarkko.nurmela@autokeskus.fi
020 506 5091
Harri Tahkolahti ENG, FIN
Harri Tahkolahti Automyyjä harri.tahkolahti@autokeskus.fi
020 506 5211
Pasi Lahtinen FIN
Pasi Lahtinen Automyyjä pasi.lahtinen@autokeskus.fi
020 506 5212
Mikko Vettenranta FIN
Mikko Vettenranta Automyyjä mikko.vettenranta@autokeskus.fi
020 506 5659
Niko Vanhanen ENG, FIN
Niko Vanhanen Automyyjä niko.vanhanen@autokeskus.fi
020 506 5687
Mika Mölkänen ENG, FIN
Mika Mölkänen Automyyjä mika.molkanen@autokeskus.fi
020 506 5405
Mika Tienhaara ENG, FIN
Mika Tienhaara Vaihtoautopäällikkö mika.tienhaara@autokeskus.fi
020 506 5286

Toimipisteen ajankohtaiset