TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Konala

Ford-huolto Helsinki

Yhteystiedot

Autokeskus Konala
Ristipellontie 5-7
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 7-18
  • la-su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 6.12.2021: suljettu (Itsenäisyyspäivä)

Ford-huolto Helsinki

0300 30 8178

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Konala

Varaa merkkihuolto tai soita Ford-huolto Helsinki puh. 0300 30 8178

Ford-huolto Helsinki

Risto Siikanen
Risto Siikanen Huoltovastaava risto.siikanen@autokeskus.fi
0300 30 8119
Akseli Peltola
Akseli Peltola Työnjohtaja akseli.peltola@autokeskus.fi
0300 30 8178
Reetta Orre
Reetta Orre Työnjohtaja reetta.orre@autokeskus.fi
0300 30 8178
Olli Parviainen ENG, FIN
Olli Parviainen Työnjohtaja olli.parviainen@autokeskus.fi
0300 30 8178
Jarno Anteroinen
Jarno Anteroinen Työnjohtaja jarno.anteroinen@autokeskus.fi
0300 30 8178
Tuomo Happonen
Tuomo Happonen Työnjohtaja tuomo.happonen@autokeskus.fi
0300 30 8178

Toimipisteen arvostelut

Arvion perusteella

Toimipisteen ajankohtaiset