TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Konala
Ristipellontie 5-7
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Valikoimassamme yli 300 tarkastettua, kunnostettua ja katsastettua laatuvaihtoautoa! Mielenrauha kaupan päälle. Tervetuloa! HUOM! Ford-vaihtoautot löydät osoittesta Ristipellontie 5. Vaihtoautomyymälä myös osoitteessa Ristipellontie 7.

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 6.12.2021: suljettu (Itsenäisyyspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti
Katso vaihtoautot tai soita Vaihtoautomyynti Konala puh. 020 506 5173

Vaihtoautomyynti Konala

Mika Tienhaara ENG, FIN
Mika Tienhaara Vaihtoautopäällikkö mika.tienhaara@autokeskus.fi
020 506 5286
Mikko Vettenranta FIN
Mikko Vettenranta Automyyjä mikko.vettenranta@autokeskus.fi
020 506 5659
Jarkko Nurmela ENG, FIN
Jarkko Nurmela Automyyjä jarkko.nurmela@autokeskus.fi
020 506 5091
Pasi Lahtinen FIN
Pasi Lahtinen Automyyjä pasi.lahtinen@autokeskus.fi
020 506 5212
Mika Mölkänen ENG, FIN
Mika Mölkänen Automyyjä mika.molkanen@autokeskus.fi
020 506 5405
Tuure Vuori ENG, FIN
Tuure Vuori Automyyjä tuure.vuori@autokeskus.fi
020 506 5677
Niko Vanhanen ENG, FIN
Niko Vanhanen Automyyjä niko.vanhanen@autokeskus.fi
020 506 5687
Oscar Jokinen ENG, FIN, SVE
Oscar Jokinen automyyjä oscar.jokinen@autokeskus.fi
0205065019
Harri Tahkolahti ENG, FIN
Harri Tahkolahti Automyyjä harri.tahkolahti@autokeskus.fi
020 506 5211

Toimipisteen ajankohtaiset