Autokeskus Konala Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Konala
Ristipellontie 5
00390 Helsinki
Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Konala

Soita Vaihtoautomyynti puh. 020 506 5173

Vaihtoautomyynti

Vesa Hietakymi
Vesa Hietakymi Myyntipäällikkö vesa.hietakymi@autokeskus.fi
020 506 5294
Juhani Juuri
Juhani Juuri Automyyjä juhani.juuri@autokeskus.fi
020 506 5407
Timi Kulonen
Timi Kulonen Automyyjä, lomalla, paikalla 30.8.2019 timi.kulonen@autokeskus.fi
020 506 5948
Pasi Lahtinen
Pasi Lahtinen Automyyjä pasi.lahtinen@autokeskus.fi
020 506 5212
Janek Mahlberg
Janek Mahlberg Automyyjä (Betjäning även på svenska) janek.mahlberg@autokeskus.fi
020 506 5398
Mika Mölkänen
Mika Mölkänen Automyyjä mika.molkanen@autokeskus.fi
020 506 5405
Jarkko Nurmela
Jarkko Nurmela Automyyjä jarkko.nurmela@autokeskus.fi
020 506 5091
Harri Tahkolahti
Harri Tahkolahti Automyyjä harri.tahkolahti@autokeskus.fi
020 506 5211
Mika Tienhaara
Mika Tienhaara Vaihtoautovastaava mika.tienhaara@autokeskus.fi
020 506 5286