TIEDOTE: Muutoksia aukioloihin ja maksukäytäntöihin 6.4. alkaen Muutoksia aukioloihin ja maksukäytäntöihin Lue lisää

Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Konala
Ristipellontie 5-7
00390 Helsinki

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Valikoimassamme yli 300 tarkastettua, kunnostettua ja katsastettua laatuvaihtoautoa! Mielenrauha kaupan päälle. Tervetuloa! HUOM! Vaihtoautomyymälä myös osoitteessa Ristipellontie 7.

Avoinna

  • ma-pe 10-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 10.4.2020: suljettu (Pitkäperjantai)
  • 11.4.2020: suljettu (Pääsiäislauantai)
  • 13.4.2020: suljettu (2. Pääsiäispäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Konala

Vaihtoautojen myynti
Katso vaihtoautot tai soita Vaihtoautomyynti Konala puh. 020 506 5173

Vaihtoautomyynti Konala

Mika Mölkänen ENG, FIN
Mika Mölkänen Automyyjä mika.molkanen@autokeskus.fi
020 506 5405
Timi Kulonen
Timi Kulonen Automyyjä timi.kulonen@autokeskus.fi
020 506 5948
Jarkko Nurmela
Jarkko Nurmela Automyyjä jarkko.nurmela@autokeskus.fi
020 506 5091
Harri Tahkolahti
Harri Tahkolahti Automyyjä harri.tahkolahti@autokeskus.fi
020 506 5211
Pasi Lahtinen
Pasi Lahtinen Automyyjä pasi.lahtinen@autokeskus.fi
020 506 5212
Mika Tienhaara
Mika Tienhaara Vaihtoautovastaava, poissa 14.4 saakka mika.tienhaara@autokeskus.fi
020 506 5286
Vesa Hietakymi
Vesa Hietakymi Myyntipäällikkö vesa.hietakymi@autokeskus.fi
020 506 5294
Janek Mahlberg ENG, FIN, SVE
Janek Mahlberg Automyyjä (Betjäning även på svenska) janek.mahlberg@autokeskus.fi
020 506 5398

Toimipisteen ajankohtaiset