TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Raisio henkilökunta

Yhteystiedot

Autokeskus Raisio
Haunistentie 15
21280 Raisio

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 26.5.2022: suljettu (Helatorstai)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Raisio

Yhteyshenkilöt

Mikko Heinäsmäki
Mikko Heinäsmäki Vaihtoautopäällikkö mikko.heinasmaki@autokeskus.fi
020 506 5245
Jyrki Erwe
Jyrki Erwe Automyyjä, Tavara-autovastaava jyrki.erwe@autokeskus.fi
020 5065 478
Arto Tolonen
Arto Tolonen Automyyjä arto.tolonen@autokeskus.fi
020 506 5249
Petri Kyllönen
Petri Kyllönen työnjohtaja petri.kyllonen@autokeskus.fi
Marko Hietikko
Marko Hietikko Automyyjä marko.hietikko@autokeskus.fi
020 506 5792
Pekka Lesonen ENG, FIN
Pekka Lesonen Huoltovastaava 0300 30 8149
Laura Suvanto FIN
Laura Suvanto Automyyjä laura.suvanto@autokeskus.fi
020 506 5632
Miro Merinen
Miro Merinen Automyyjä BMW miro.merinen@autokeskus.fi
0449803659
Ari Lamminpää
Ari Lamminpää työnjohtaja ari.lamminpaa@autokeskus.fi
Jari Suominen
Jari Suominen Automyyjä jari.suominen@autokeskus.fi
020 506 5824
Sami Tuomialho
Sami Tuomialho Myynnin johtaja sami.tuomialho@autokeskus.fi
020 506 5415
Nina Heinonen
Nina Heinonen Automyyjä nina.heinonen@autokeskus.fi
020 506 5248
Sami Lehikoinen ENG, FIN
Sami Lehikoinen Automyyjä sami.lehikoinen@autokeskus.fi
020 506 5698
Juha Mäenpää ENG, FIN, SVE
Juha Mäenpää Tuoteryhmävastaava / yritysmyynti juha.maenpaa@autokeskus.fi
020 506 5791
Roni Soini
Roni Soini Huoltovastaava roni.soini@autokeskus.fi
0300 30 8129
Lauri Vanhanen
Lauri Vanhanen automyyjä lauri.vanhanen@autokeskus.fi
020 506 5457
Arttu Alander ENG, FIN
Arttu Alander Työnjohtaja
Petteri Sivonen ENG, FIN, SVE
Petteri Sivonen Automyyjä petteri.sivonen@autokeskus.fi
020 506 5806
Teemu Kari
Teemu Kari Työnjohtaja
Kalle Karlsson ENG, FIN
Kalle Karlsson Työnjohtaja
Riku Joska
Riku Joska Työnjohtaja
Kalle Heikkilä
Kalle Heikkilä Työnjohtaja
Isto Isotalo
Isto Isotalo Automyyjä isto.isotalo@autokeskus.fi
020 506 5825
Esa Ahtinen
Esa Ahtinen Automyyjä esa.ahtinen@autokeskus.fi
020 506 5247
Aaro Soranko ENG, FIN
Aaro Soranko Automyyjä, yritysmyynti. aaro.soranko@autokeskus.fi
020 506 5062
Jari Virtanen
Jari Virtanen Autotalonjohtaja, Raisio & Turku jari.virtanen@autokeskus.fi
0400 533 762
Valentin Velhovuori ENG, FIN
Valentin Velhovuori Työnjohtaja
Rasmus Heinonen
Rasmus Heinonen työnjohtaja rasmus.heinonen@autokeskus.fi

Toimipisteen ajankohtaiset