TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Raisio

Uusien autojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Raisio
Haunistentie 15
21280 Raisio

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 26.5.2022: suljettu (Helatorstai)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Raisio

Tutustu NIssan-mallistoon tai soita Nissan-myynti Raisio puh. 020 506 5810
Soita Citroën, Peugeot -myynti Raisio puh. 020 506 5847
Tutustu BMW-mallistoon tai soita BMW-myynti Raisio puh. 020 506 5849

Nissan-myynti Raisio

Laura Suvanto FIN
Laura Suvanto Automyyjä laura.suvanto@autokeskus.fi
020 506 5632
Sami Lehikoinen ENG, FIN
Sami Lehikoinen Automyyjä sami.lehikoinen@autokeskus.fi
020 506 5698
Juha Mäenpää ENG, FIN, SVE
Juha Mäenpää Tuoteryhmävastaava / yritysmyynti juha.maenpaa@autokeskus.fi
020 506 5791

Citroën, Peugeot -myynti Raisio

Arto Tolonen
Arto Tolonen Automyyjä arto.tolonen@autokeskus.fi
020 506 5249
Jyrki Erwe
Jyrki Erwe Automyyjä, Tavara-autovastaava jyrki.erwe@autokeskus.fi
020 5065 478
Petteri Sivonen ENG, FIN, SVE
Petteri Sivonen Automyyjä petteri.sivonen@autokeskus.fi
020 506 5806

BMW-myynti Raisio

Miro Merinen
Miro Merinen Automyyjä BMW miro.merinen@autokeskus.fi
0449803659
Aaro Soranko ENG, FIN
Aaro Soranko Automyyjä, yritysmyynti. aaro.soranko@autokeskus.fi
020 506 5062
Nina Heinonen
Nina Heinonen Automyyjä nina.heinonen@autokeskus.fi
020 506 5248
Esa Ahtinen
Esa Ahtinen Automyyjä esa.ahtinen@autokeskus.fi
020 506 5247

Toimipisteen ajankohtaiset