TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Tampere

Uusien autojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 25.6.2022: suljettu (Juhannuspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Tutustu BMW-mallistoon tai soita BMW-myynti Tampere puh. 020 506 5155
Tutustu Nissan-mallistoon tai soita Nissan-myynti Tampere puh. 020 506 5140
Tutustu Ford-mallistoon tai soita Ford-myynti Tampere puh. 020 506 5160

BMW-myynti Tampere

Petri Nieminen
Petri Nieminen Myyntipäällikkö petri.nieminen@autokeskus.fi
020 506 5534
Mika Svahn
Mika Svahn Automyyjä mika.svahn@autokeskus.fi
020 506 5617
Susanna Oinas ENG, FIN
Susanna Oinas BMW Key Account Manager susanna.oinas@autokeskus.fi
050 431 1181
Tuomas Koskinen ENG
Tuomas Koskinen Automyyjä tuomas.koskinen@autokeskus.fi
020 506 5669
Kai Tanskanen
Kai Tanskanen Tuotepäällikkö kai.tanskanen@autokeskus.fi
020 506 5437
Tarmo Elijoki
Tarmo Elijoki Automyyjä tarmo.elijoki@autokeskus.fi
020 506 5515

Nissan-myynti Tampere

Tero Lahti
Tero Lahti Myyntipäällikkö tero.lahti@autokeskus.fi
020 506 5481
Jussi Pauhe ENG
Jussi Pauhe Automyyjä jussi.pauhe@autokeskus.fi
020 506 5483
Rami Kaivanto ENG, FIN
Rami Kaivanto Automyyjä (lomalla 27.6.-17.7.) rami.kaivanto@autokeskus.fi
020 506 5357

Ford-myynti Tampere

Kari Riipinen
Kari Riipinen Automyyjä, lomalla 27.6.-23.7.2022 kari.riipinen@autokeskus.fi
020 506 5524
Joni Kareinen
Joni Kareinen Automyyjä joni.kareinen@autokeskus.fi
020 506 5649
Amanda Suomio
Amanda Suomio Automyyjä amanda.suomio@autokeskus.fi
020 506 5242
Seppo Aarnio
Seppo Aarnio Myyntipäällikkö, lomalla 27.7 saakka seppo.aarnio@autokeskus.fi
020 506 5404
Pirjo Mäenpää
Pirjo Mäenpää Tuotepäällikkö, Automyyjä pirjo.maenpaa@autokeskus.fi
020 506 5485

Toimipisteen ajankohtaiset