TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksess Lue lisää

Autokeskus Tampere

BMW-myynti Tampere

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

BMW-myynti Tampere

020 506 5155

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Tutustu BMW-mallistoon tai soita BMW-myynti Tampere puh. 020 506 5155

BMW-myynti Tampere

Mika Svahn
Mika Svahn Automyyjä mika.svahn@autokeskus.fi
020 506 5617
Tarmo Elijoki
Tarmo Elijoki Automyyjä tarmo.elijoki@autokeskus.fi
020 506 5515
Pekka Hilden
Pekka Hilden Yhteyspäällikkö, yritysmyynti pekka.hilden@autokeskus.fi
020 506 5433
Kai Tanskanen
Kai Tanskanen Tuotepäällikkö kai.tanskanen@autokeskus.fi
020 506 5437
Sari Vilkko
Sari Vilkko Automyyjä, yritysmyynti sari.vilkko@autokeskus.fi
020 506 5408
Petri Nieminen
Petri Nieminen Myyntipäällikkö petri.nieminen@autokeskus.fi
020 506 5534

Toimipisteen ajankohtaiset