TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Tampere

BMW-myynti Tampere

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 26.5.2022: suljettu (Helatorstai)

BMW-myynti Tampere

020 506 5155

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Tutustu BMW-mallistoon tai soita BMW-myynti Tampere puh. 020 506 5155

BMW-myynti Tampere

Tarmo Elijoki
Tarmo Elijoki Automyyjä tarmo.elijoki@autokeskus.fi
020 506 5515
Susanna Oinas ENG, FIN
Susanna Oinas BMW Key Account Manager susanna.oinas@autokeskus.fi
050 431 1181
Kai Tanskanen
Kai Tanskanen Tuotepäällikkö kai.tanskanen@autokeskus.fi
020 506 5437
Tuomas Koskinen ENG
Tuomas Koskinen Automyyjä tuomas.koskinen@autokeskus.fi
020 506 5669
Petri Nieminen
Petri Nieminen Myyntipäällikkö petri.nieminen@autokeskus.fi
020 506 5534
Mika Svahn
Mika Svahn Automyyjä mika.svahn@autokeskus.fi
020 506 5617

Toimipisteen ajankohtaiset