Autokeskus Tampere Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere
Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Soita Vaihtoautomyynti puh. 020 506 5150
Soita Vaihtohyötyajoneuvomyynti puh. 020 506 5162

Vaihtoautomyynti

Seppo Aarnio
Seppo Aarnio Vaihtoautovastaava seppo.aarnio@autokeskus.fi
020 506 5404
Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Tommi Helenius
Tommi Helenius Osastovastaava, hyötyajoneuvot tommi.helenius@autokeskus.fi
020 506 5434
Asko Hevonkorpi
Asko Hevonkorpi Automyyjä (Lomalla 15.11.-24.11) asko.hevonkorpi@autokeskus.fi
020 506 5473
Antti Kauranen
Antti Kauranen Automyyjä antti.kauranen@autokeskus.fi
020 506 5417
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Mika Mäkelä
Mika Mäkelä Myyntipäällikkö mika.makela@autokeskus.fi
020 506 5582
Riku Numminen
Riku Numminen Automyyjä (lomalla 8.11.-17.11.) riku.numminen@autokeskus.fi
020 506 5487
Jukka Piipponen
Jukka Piipponen Automyyjä jukka.piipponen@autokeskus.fi
020 506 5468
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Kari Sivula
Kari Sivula Automyyjä kari.sivula@autokeskus.fi
020 506 5521
Harri Säppi
Harri Säppi Automyyjä, hyötyajoneuvot harri.sappi@autokeskus.fi
020 506 5337

Vaihtohyötyajoneuvomyynti

Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Tommi Helenius
Tommi Helenius Osastovastaava, hyötyajoneuvot tommi.helenius@autokeskus.fi
020 506 5434
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Harri Säppi
Harri Säppi Automyyjä, hyötyajoneuvot harri.sappi@autokeskus.fi
020 506 5337