Autokeskus Tampere

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Tervetuloa hyville autokaupoille! Kaikki vaihtoautomme ovat tarkastettuja, kunnostettuja ja katsastettuja. Saat mielenrauhan kaupan päälle.

Avoinna

  • ma-pe 10-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Soita Vaihtoautomyynti Tampere puh. 020 506 5150
Soita Vaihtohyötyajoneuvomyynti puh. 020 506 5162

Vaihtoautomyynti Tampere

Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot.Poissa 7.6 asti jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Seppo Aarnio
Seppo Aarnio Vaihtoautovastaava seppo.aarnio@autokeskus.fi
020 506 5404
Asko Hevonkorpi
Asko Hevonkorpi Automyyjä asko.hevonkorpi@autokeskus.fi
020 506 5473
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Jukka Piipponen
Jukka Piipponen Automyyjä jukka.piipponen@autokeskus.fi
020 506 5468
Kari Sivula
Kari Sivula Automyyjä kari.sivula@autokeskus.fi
020 506 5521
Riku Numminen
Riku Numminen Automyyjä riku.numminen@autokeskus.fi
020 506 5487
Antti Kauranen
Antti Kauranen Automyyjä antti.kauranen@autokeskus.fi
020 506 5417
Mika Mäkelä
Mika Mäkelä Myyntipäällikkö mika.makela@autokeskus.fi
020 506 5582

Vaihtohyötyajoneuvomyynti

Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot.Poissa 7.6 asti jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477

Toimipisteen ajankohtaiset