Autokeskus Tampere Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere
Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16 (24.6.-4.8. klo 10-14)
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 20.6.2019: 9-17 (Juhannuksen aatonaatto)
  • 21.6.2019: suljettu (Juhannusaatto)
  • 22.6.2019: suljettu (Juhannuspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Soita Vaihtoautomyynti puh. 020 506 5150
Soita Vaihtohyötyajoneuvomyynti puh. 020 506 5162

Vaihtoautomyynti

Seppo Aarnio
Seppo Aarnio Vaihtoautovastaava, lomalla 31.5 - 23.6 seppo.aarnio@autokeskus.fi
020 506 5404
Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Tommi Helenius
Tommi Helenius Osastovastaava, hyötyajoneuvot tommi.helenius@autokeskus.fi
020 506 5434
Antti Kauranen
Antti Kauranen Automyyjä antti.kauranen@autokeskus.fi
020 506 5417
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Mika Kuismanen
Mika Kuismanen Automyyjä, hyötyajoneuvot mika.kuismanen@autokeskus.fi
020 506 5333
Antti Kärki
Antti Kärki Automyyjä (LOMALLA 30.5-29.6) antti.karki@autokeskus.fi
020 506 5480
Mika Mäkelä
Mika Mäkelä Myyntipäällikkö, lomalla 21.6 -14.7. mika.makela@autokeskus.fi
020 506 5582
Riku Numminen
Riku Numminen Automyyjä riku.numminen@autokeskus.fi
020 506 5487
Jukka Piipponen
Jukka Piipponen Automyyjä jukka.piipponen@autokeskus.fi
020 506 5468

Vaihtohyötyajoneuvomyynti

Jari Ahvenjärvi
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Tommi Helenius
Tommi Helenius Osastovastaava, hyötyajoneuvot tommi.helenius@autokeskus.fi
020 506 5434
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Mika Kuismanen
Mika Kuismanen Automyyjä, hyötyajoneuvot mika.kuismanen@autokeskus.fi
020 506 5333