TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Tampere

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Tampere
Hatanpään Valtatie 44-46
33900 Tampere

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Tervetuloa hyville autokaupoille! Kaikki vaihtoautomme ovat tarkastettuja, kunnostettuja ja katsastettuja. Saat mielenrauhan kaupan päälle.

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 6.12.2021: suljettu (Itsenäisyyspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Tampere

Soita Vaihtoautomyynti Tampere puh. 020 506 5150
Soita Vaihtohyötyajoneuvomyynti puh. 020 506 5162

Vaihtoautomyynti Tampere

Jari Ahvenjärvi ENG
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot , yritykset ja yksityiset. jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Asko Hevonkorpi
Asko Hevonkorpi Automyyjä asko.hevonkorpi@autokeskus.fi
020 506 5473
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot, yritykset ja yksityiset juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477
Jukka Piipponen
Jukka Piipponen Automyyjä jukka.piipponen@autokeskus.fi
020 506 5468
Jussi Pauhe ENG
Jussi Pauhe Automyyjä, jussi.pauhe@autokeskus.fi
020 506 5483
Jukka Parkkonen ENG
Jukka Parkkonen Automyyjä jukka.parkkonen@autokeskus.fi
020 506 5518
Riku Numminen ENG
Riku Numminen Automyyjä riku.numminen@autokeskus.fi
020 506 5487
Antti Kauranen ENG, FIN, SVE
Antti Kauranen Automyyjä antti.kauranen@autokeskus.fi
020 506 5417
Mika Mäkelä
Mika Mäkelä Vaihtoautopäällikkö, mika.makela@autokeskus.fi
020 506 5582

Vaihtohyötyajoneuvomyynti

Jari Ahvenjärvi ENG
Jari Ahvenjärvi Automyyjä, hyötyajoneuvot , yritykset ja yksityiset. jari.ahvenjarvi@autokeskus.fi
020 506 5469
Jari Rikkonen
Jari Rikkonen Yritysautomyyjä jari.rikkonen@autokeskus.fi
020 506 5467
Juha Kirveslahti
Juha Kirveslahti Automyyjä, hyötyajoneuvot, yritykset ja yksityiset juha.kirveslahti@autokeskus.fi
020 506 5477

Toimipisteen ajankohtaiset