Nyt uusiin autoihin sekä erään vaihtoautoja rahoituskorko 0,5% + kulut! Nyt erään autoja rahoituskorko 0,5% + kulut!

Autokeskus Tampere Varaosat

Ota yhteyttä – autamme mielellämme.

Varaosat

Seppo Hietanen
Seppo Hietanen
Varaosamyyjä, Nissan
seppo.hietanen@autokeskus.fi
0400 799 947
Aapo Minkkinen
Aapo Minkkinen
varaosamyyjä
aapo.minkkinen@autokeskus.fi
020 506 5759
Aake Oksanen
Aake Oksanen
Varaosavastaava
aake.oksanen@autokeskus.fi
020 506 5517
Jarmo Perä
Jarmo Perä
Varaosamyyjä, Peugeot
jarmo.pera@autokeskus.fi
020 506 5432
Peeter Sark
Peeter Sark
Varaosamyyjä, Ford
peeter.sark@autokeskus.fi
020 506 5491
Walter Starckjohann
Walter Starckjohann
Varaosamyyjä, SKODA
walter.starckjohann@autokeskus.fi
020 506 5363
Tuomo Tuhkanen
Tuomo Tuhkanen
Varaosamyyjä, BMW
tuomo.tuhkanen@autokeskus.fi
020 506 5461

Varaosat

Seppo Hietanen
Seppo Hietanen
Varaosamyyjä, Nissan
seppo.hietanen@autokeskus.fi
0400 799 947
Aapo Minkkinen
Aapo Minkkinen
varaosamyyjä
aapo.minkkinen@autokeskus.fi
020 506 5759
Aake Oksanen
Aake Oksanen
Varaosavastaava
aake.oksanen@autokeskus.fi
020 506 5517
Jarmo Perä
Jarmo Perä
Varaosamyyjä, Peugeot
jarmo.pera@autokeskus.fi
020 506 5432
Peeter Sark
Peeter Sark
Varaosamyyjä, Ford
peeter.sark@autokeskus.fi
020 506 5491
Walter Starckjohann
Walter Starckjohann
Varaosamyyjä, SKODA
walter.starckjohann@autokeskus.fi
020 506 5363
Tuomo Tuhkanen
Tuomo Tuhkanen
Varaosamyyjä, BMW
tuomo.tuhkanen@autokeskus.fi
020 506 5461