TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Airport henkilökunta

Yhteystiedot

Autokeskus Airport
Silvastintie 4
01510 Vantaa

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 25.6.2022: suljettu (Juhannuspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Airport

Yhteyshenkilöt

Jukka Rajala ENG, FIN
Jukka Rajala Huoltovastaava, Nissan 0300 30 8107
Jani Salonen
Jani Salonen Automyyjäharjoittelija jani.salonen@autokeskus.fi
020 506 5455
Sari Vilhu
Sari Vilhu Palvelukeskuksen päällikkö sari.vilhu@autokeskus.fi
0400 799 974
Kaisa Valo
Kaisa Valo Työnjohtaja 0300 30 8109
Denise Rosas ENG, FIN, SVE
Denise Rosas Työnjohtaja 0300 30 8109
Toni Mustonen ENG, FIN
Toni Mustonen Automyyjä, Lomalla 24.6.-24.7. toni.mustonen@autokeskus.fi
020 5065 096
Veeti Kerttula ENG, FIN
Veeti Kerttula Suorapalvelumekaanikko veeti.kerttula@autokeskus.fi
Jouko Kupsanen ENG, FIN
Jouko Kupsanen Työnjohtaja
Mikko Virtanen
Mikko Virtanen Vaihtoautopäällikkö mikko.virtanen@autokeskus.fi
020 506 5145
Ville Jäntti
Ville Jäntti Automyyjä ,lomalla 19.07 saakka ville.jantti@autokeskus.fi
020 506 5221
Arto Tuomaala
Arto Tuomaala Työnjohtaja
Ilmari Martinsalo
Ilmari Martinsalo Työnjohtaja 0300 30 8109
Tiia Harinen
Tiia Harinen Automyyjä, Lomalla 18.6-20.7 tiia.harinen@autokeskus.fi
020 506 5756
Kata Ahlberg
Kata Ahlberg Automyyjä kata.ahlberg@autokeskus.fi
020 506 5726
Tino Koskinen
Tino Koskinen Työnjohtaja 0300 30 8109
Pasi Levo ENG, FIN
Pasi Levo Työnjohtaja
Panu Tuisku ENG, FIN
Panu Tuisku Työnjohtaja
Gabriel Menyhárt
Gabriel Menyhárt Automyyjä gabriel.menyhart@autokeskus.fi
020 506 5514
Karri Kotkavuori ENG
Karri Kotkavuori Myynnin johtaja karri.kotkavuori@autokeskus.fi
020 506 5572
Miia Risunen
Miia Risunen Myyntisihteeri miia.risunen@autokeskus.fi
040 450 4146
Tero Heikkinen
Tero Heikkinen Huoltovastaava 0300 30 8106
Sarianna Hietala FIN
Sarianna Hietala Automyyjä sarianna.hietala@autokeskus.fi
020 506 5439
Jesse Ahonen ENG, FIN
Jesse Ahonen Huoltovastaava 0300 30 8108
Sami Harjula
Sami Harjula Tuotepäällikkö sami.harjula@autokeskus.fi
020 506 5553
Mikko Virtanen
Mikko Virtanen Vaihtoautopäällikkö mikko.virtanen@autokeskus.fi
020 506 5145
Marko Pesonen FIN
Marko Pesonen Automyyjä Lomalla 20.6-17.8 marko.pesonen@autokeskus.fi
020 506 5037
Samu Kuronen ENG, FIN
Samu Kuronen Työnjohtaja
Teppo Särmäkari
Teppo Särmäkari Yhteyspäällikkö, yritysmyynti, Hansel teppo.sarmakari@autokeskus.fi
020 506 5383
Aleksi Sarlin ENG, FIN
Aleksi Sarlin Vauriokorjaamovastaava aleksi.sarlin@autokeskus.fi
0300 30 8114
Jukka Ahola ENG, FIN
Jukka Ahola Työnjohtaja
Mikko Niiranen ENG, FIN
Mikko Niiranen Automyyjä mikko.niiranen@autokeskus.fi
020 506 5026
Mika Huhtamaa
Mika Huhtamaa Autotalonjohtaja, Vantaa mika.huhtamaa@autokeskus.fi
0400 270 666
Kalle Närhi ENG, FIN
Kalle Närhi Työnjohtaja
Miia Rönn
Miia Rönn Myyntisihteeri ronnmiia
0400 208 980
Antti Immonen FIN
Antti Immonen Automyyjä antti.immonen@autokeskus.fi
020 506 5758
Jesse Sirkiä
Jesse Sirkiä Automyyjä jesse.sirkia@autokeskus.fi
020 506 5729
Arvi Mygänen ENG, FIN
Arvi Mygänen Työnjohtaja arvi.myganen@autokeskus.fi
0300 30 8112
Kimmo Koskinen ENG, FIN
Kimmo Koskinen BMW Key Account Manager kimmo.koskinen@autokeskus.fi
040 450 4111
Antti Kauppinen ENG, FIN
Antti Kauppinen Myyntipäällikkö antti.kauppinen@autokeskus.fi
020 5065 065
Justus Jonninen
Justus Jonninen Työnjohtaja 0300 30 8109
Jere Alhoranta ENG, FIN
Jere Alhoranta Työnjohtaja jere.alhoranta@autokeskus.fi
Linus Valtonen
Linus Valtonen Automyyjä (Betjäning även på svenska) linus.valtonen@autokeskus.fi
020 506 5216
Jouko Suominen ENG, FIN
Jouko Suominen Työnjohtaja
Teemu Tuhkanen ENG, FIN
Teemu Tuhkanen Työnjohtaja
Peter Sillanpää ENG, FIN
Peter Sillanpää Automyyjä peter.sillanpaa@autokeskus.fi
020 506 5224
Naoki Nakade
Naoki Nakade Suorapalvelumekaanikko
Kim Lostedt ENG, FIN, SVE
Kim Lostedt Automyyjä (Betjäning även på svenska) kim.lostedt@autokeskus.fi
020 506 5318
Jukka Lamminmäki
Jukka Lamminmäki Myyntipäällikkö jukka.lamminmaki@autokeskus.fi
020 506 5554

Toimipisteen ajankohtaiset