TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Airport

Uusien autojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Airport
Silvastintie 4
01510 Vantaa

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Tervetuloa hyville autokaupoille palvelevaan Autokeskus Airportiin!

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Poikkeuksia aukioloajoissa

  • 25.6.2022: suljettu (Juhannuspäivä)

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Airport

Tutustu Nissan-mallistoon tai soita Nissan-myynti Vantaa puh. 020 506 5708
Tutustu ŠKODA-mallistoon tai soita ŠKODA-myynti Vantaa puh. 020 506 5707

Nissan-myynti Vantaa

Antti Kauppinen ENG, FIN
Antti Kauppinen Myyntipäällikkö antti.kauppinen@autokeskus.fi
020 5065 065
Jani Salonen
Jani Salonen Automyyjäharjoittelija jani.salonen@autokeskus.fi
020 506 5455
Ville Jäntti
Ville Jäntti Automyyjä ,lomalla 19.07 saakka ville.jantti@autokeskus.fi
020 506 5221
Teppo Särmäkari
Teppo Särmäkari Yhteyspäällikkö, yritysmyynti, Hansel teppo.sarmakari@autokeskus.fi
020 506 5383

ŠKODA-myynti Vantaa

Antti Immonen FIN
Antti Immonen Automyyjä antti.immonen@autokeskus.fi
020 506 5758
Sarianna Hietala FIN
Sarianna Hietala Automyyjä sarianna.hietala@autokeskus.fi
020 506 5439
Teppo Särmäkari
Teppo Särmäkari Yhteyspäällikkö, yritysmyynti, Hansel teppo.sarmakari@autokeskus.fi
020 506 5383
Peter Sillanpää ENG, FIN
Peter Sillanpää Automyyjä peter.sillanpaa@autokeskus.fi
020 506 5224
Kata Ahlberg
Kata Ahlberg Automyyjä kata.ahlberg@autokeskus.fi
020 506 5726
Jukka Lamminmäki
Jukka Lamminmäki Myyntipäällikkö jukka.lamminmaki@autokeskus.fi
020 506 5554
Mikko Niiranen ENG, FIN
Mikko Niiranen Automyyjä mikko.niiranen@autokeskus.fi
020 506 5026
Sami Harjula
Sami Harjula Tuotepäällikkö sami.harjula@autokeskus.fi
020 506 5553

Toimipisteen ajankohtaiset