Autokeskus Airport Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Airport
Silvastintie 4
01510 Vantaa
Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-16
  • su suljettu

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Airport

Soita Vaihtoautomyynti puh. 020 506 5703

Vaihtoautomyynti

Kim Lostedt
Kim Lostedt Automyyjä (Betjäning även på svenska) kim.lostedt@autokeskus.fi
020 506 5318
Sami Niemelä
Sami Niemelä Tekninen arvioija sami.niemela@autokeskus.fi
020 506 5391
Erno Penttinen
Erno Penttinen Myyntipäällikkö erno.penttinen@autokeskus.fi
020 506 5285
Marko Pesonen
Marko Pesonen Automyyjä marko.pesonen@autokeskus.fi
020 506 5037
Mika Tahvanainen
Mika Tahvanainen Automyyjä mika.tahvanainen@autokeskus.fi
020 506 5061
Juha Valanti
Juha Valanti Automyyjä juha.valanti@autokeskus.fi
020 506 5041
Linus Valtonen
Linus Valtonen Automyyjä (Betjäning även på svenska) linus.valtonen@autokeskus.fi
020 506 5216