TIEDOTE: Turvallista asiointia Autokeskuksessa (Covid-19) Turvallista asiointia Autokeskuksessa Lue lisää

Autokeskus Airport

Vaihtoautojen myynti

Yhteystiedot

Autokeskus Airport
Silvastintie 4
01510 Vantaa

Ajo-ohjeet, googlemaps.fi

Avoinna

  • ma-pe 9-18
  • la 10-14
  • su suljettu

Lisätietoa toimipisteestä

Autokeskus Airport

Soita Vaihtoautomyynti Vantaa puh. 020 506 5703

Vaihtoautomyynti Vantaa

Linus Valtonen
Linus Valtonen Automyyjä (Betjäning även på svenska) linus.valtonen@autokeskus.fi
020 506 5216
Kim Lostedt ENG, FIN, SVE
Kim Lostedt Automyyjä (Betjäning även på svenska) kim.lostedt@autokeskus.fi
020 506 5318
Mikko Virtanen
Mikko Virtanen Vaihtoautopäällikkö mikko.virtanen@autokeskus.fi
020 506 5145
Tiia Harinen
Tiia Harinen Automyyjä tiia.harinen@autokeskus.fi
020 506 5756
Gabriel Menyhárt
Gabriel Menyhárt Automyyjä gabriel.menyhart@autokeskus.fi
020 506 5514
Marko Pesonen FIN
Marko Pesonen Automyyjä marko.pesonen@autokeskus.fi
020 506 5037
Toni Mustonen ENG, FIN
Toni Mustonen Automyyjä toni.mustonen@autokeskus.fi
020 5065 096

Toimipisteen ajankohtaiset